Bądź sam dla siebie uzdrowicielem. Sobie ufaj, za sobą podążaj


 

 

Ukazał się mój pierwszy autorski projekt ‘Bądź sam dla siebie uzdrowicielem” o którym możesz poczytać i odsłuchać fragmentu nagrania audio w tym miejscu. 

Ten wspierający zdrowie projekt ma na celu zainspirować ciebie i zmotywować do osiągnięcia w sobie optymalnego stanu energii życiowej, która przepływając w harmonii będzie uzdrawiać twoje ciało fizyczne i integrować je z ciałem subtelnym. Odczujesz, że od ciebie tak wiele zależy. Bez względu na chaos świata zewnętrznego, możesz pozostać w swoim królestwie, utrzymując spokój i pozwalając, aby energie z twojego źródła dla ciebie pracowały.

Ten wspierający zdrowie projekt ma na celu zainspirować ciebie i zmotywować do osiągnięcia w sobie optymalnego stanu energii życiowej, która przepływając w harmonii będzie uzdrawiać twoje ciało fizyczne i integrować je z ciałem subtelnym. Odczujesz, że od ciebie tak wiele zależy. Bez względu na chaos świata zewnętrznego, możesz pozostać w swoim królestwie, utrzymując spokój i pozwalając, aby energie z twojego źródła dla ciebie pracowały.

W skład projektu wchodzą: Wiedza i praktyka

  • 2 Nagrania audio prowadzone moim głosem. Praktyka i wprowadzenie do praktyki 
  • E-book 

Na kanale YouTube umieściłam fragment rozmowy, w której opowiadam o projekcie i do odsłuchania fragment wprowadzenia do podróży. 

A kim jest Uzdrowiciel? Uważam, że każdy człowiek potrafi być samemu dla siebie uzdrowicielem, ponieważ mamy w sobie zapisaną tzw. „Pierwotną immunologię praniczną”, która stale chroni narządy i układy ciała przed czynnikami mogącymi powodować ich zakłócenie i choroby. Uzdrowiciel utrzymuje harmonię łącząc w ciele procesy biologiczne z neurologicznymi, aby praca układów, narządów, organów, przebiegała zgodnie z ich przeznaczeniem. Lecz często ten proces zostaje zaburzony różnymi czynnikami, które zakłócają naturalną regenerację ciała. 

Szczęściem istnieje dziś wiele możliwości wspierających procesy zdrowienia i aktywowania zapisu samoleczenia. Osobiście dla mnie – jak zawsze, pozostaje wierna wewnętrznym mocą, najefektywniej oddziałuje bycie w sobie i przeprowadzanie wewnętrznej podróży, aktywowanie - aktu woli. Bycie w naturze, która proces zdrowienia organicznie wspiera. 
Przygotowana przeze mnie praktyka, jest właśnie jednym z takich narzędzi, a treść e-booka uzupełnia ją cenną wiedzą z zakresu zdrowia i mocy natury.

Poniżej fragment e-booka „Bądź sam dla siebie uzdrowicielem” 

„Spośród różnych dróg wybrałam tę z miłości do natury i człowieka, określaną naturopatią. Wybrałam medycynę naturalną, choć dziś uważam, że to ona mnie zawołała, a ja ten głos usłyszałam i za nim poszłam. Naturopatia przyciągnęła mnie, abym poznała i zgłębiła sekrety ludzkiego organizmu: pracę ciała fizycznego (jego organów, systemów), biochemię, neurologię, psychikę; specjalizację odżywiania, abym zdobyła wiedzę o pożywieniu, roślinach, ziołach, które wspierają procesy leczenia organizmu. 

Z początku zdobywałam tę wiedzę z przyczyn osobistych, ucząc się na swoim doświadczeniu i uzdrawiając siebie. Ówcześnie doświadczałam wielu objawów somatycznych – boleści, które doprowadzały mój młody organizm do stanu wyczerpania sił życiowych. Przeszłam ten długi proces, powracając do pełni zdrowia, otrzymując z niego cenną myśl: 

Zdrowie może pojawić się tylko tam, gdzie jest autentyczność, dlatego trzeba się wyzbyć wszystkiego, co nie jest nami. Dysharmonia w ciele, której doświadczamy, jest obszarem
w nas, w którym nie jesteśmy w prawdzie. 

Nadszedł moment, w którym w szczerości ze sobą poczułam, że jestem gotowa,
a wszechświat na moją gotowość zareagował, odsłaniając przede mną drogi pełne możliwości, po których prowadził mnie głos intuicji, wiedzenie sercem. I tak pozostało... 

Od tego czasu dzielę się tym doświadczeniem ze wszystkimi, których przyciągam do swojego pola, a opowieścią, jaką niosę, inspiruję do samorozpoznania w sobie uzdrawiających mocy. Bo tylko my mamy taką moc, aby siebie trwale uzdrowić, cała reszta napływająca z zewnątrz, to podpowiedzi, subtelne otulenia. A kiedy uzdrawiamy siebie – działamy uzdrawiająco na innych i całą planetę. Nasze czyste pole promieniuje wysokimi wibracjami, rozpuszczając gęste, niskie energie, przemieniając ołów w złoto. 

Natura ten proces wspiera, adaptując się do tego, czego organizm potrzebuje. Ziemia rodzi rośliny, które właściwie stosowane, oddziałują pomocnie na dysharmonię ciała. Takie działanie, łączące nasze moce uzdrawiania z organicznymi właściwościami roślin i innych form świata natury, sprawia, że odzyskujemy siebie od początku, doświadczając pełni zdrowia na wszystkich poziomach: ciała, umysłu i emocji. A kiedy nasz świat wewnętrzny jest uzdrowiony, konsekwencją jest harmonia na zewnątrz: w relacjach, finansach, pracy. Bo co wewnątrz, to i na zewnątrz”.

--------

A na jesień przygotowuję warsztat online, który odbędzie się w prywatnej grupie na fb. Spotkanie będzie podzielone na dwie części tematyczne: Ciało fizyczne. Zdrowie, oczyszczanie organizmu, odkwaszanie, odżywianie, styl życia. I druga część spotkania: Ciało subtelne. Alchemia wewnętrzna, świadomość energetyczna. 

Kiedy warsztat będzie gotowy do wypuszczenia poinformuję, ale już przyjmuję zapisy, aby zobaczyć, czy jesteście zainteresowani takim spotkaniem w przestrzeni wirtualnej. Jeśli tak, to zgłoś swój udział na adres annaras.menet@gmail.com

Dobroci i krainy łagodności

Anna Ras Menet