Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Przerwa na życie | Taniec
14992
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14992,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-3,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
taniec1

TANIEC

Zapisane w Ciele, Wypocone do Świata, Zharmonizowane w Sobie

Jest takie miejsce blisko ciebie, właściwie ono jest w tobie. Pulsuje spójnym rytmem, dostraja się do emocji i sytuacji, w których jesteś. Dopełnia twoją obecność, w każdej chwili twojego istnienia. Wślizguje się pomiędzy roztrzęsione łzy, a wyraźne parskanie radością. Towarzyszy ci przez całą twoją drogę, nierozłączny szczegół ciebie całego…

Ale … Są momenty, gdy sprawy tego świata, rozdzielają wasze wspólne pole wzajemnych relacji. Czujesz, że dalej już nie możesz, że głębiej już nic nie ma. Jeszcze kilka potknięć

I Jest…

Ukojenie

Może przynieść codzienne podziwianie nieba pełnego gwiazd. Jest w tym, nie podważalna siła i moc dostąpienia

Ukojenie przynosi

Taniec …

Jeśli wyrazisz wielobarwność duszy w ruchu, ona się uzdrowi.  Jeśli pozwolisz sobie, wydobyć napięcia, one odpłyną.

Tańcem opowiedz światu swoją historie…

Praca z ciałem, taniec, jest moją pasją. Właściwie tańczę od dziecka, przechodziłam przez różne style i rytmy. Kiedyś odkryłam, że kroki w tańcu są naj mniej istotne, ważny jest świadomy przepływ.

Poczułam, że to my nakreślamy rytm nie muzyka i równie pięknie, tańczy się z ciszą.

Taniec spontaniczny, jest wolną formą wyrażania siebie, w dowolnej przestrzeni, w nienarzucanym rytmie, i w „akurat” dobiegającym dźwięku. Taniec rozszerza naszą wcześniej nieodkrytą przestrzeń. Roztapia granice, rozbudza kreatywność, uwalnia indywidualne piękno, doprowadza do harmonii umysłu, duszy i ciała.

Praca z ciałem, jest spotkaniem z naszą fizycznością. Poprzez ruch nazwany tańcem, poprzez dotkniecie i wyrażenie własnego „Ja”.

Nie musimy znać kroków, to my sami odczuwamy, jaki ruch, właśnie teraz chciałby wypłynąć. Poprzez taniec wyrażamy swoje emocje: radość, smutek, siłę, strach, zadowolenie, złość. Poprzez taniec, stajemy się autentyczni, połączeni z esencją samych siebie.

Taniec, to jest opowieść, naszego wewnętrznego piękna, którym dzielimy się ze światem. Naszej liryczności, chaosu, przypływów i odpływów.

Wschodów i Zachodów Słońca.

Tańcz zawsze tak, jak gdyby nikt nie patrzył …

taniec