Prywatna sesja wspierająca aktywowanie w ciele procesów samouzdrawiania. 

Sesja trwa ponad godzinę i odbywa się stacjonarnie w Irlandii, lub przez Skype.Wyślij do mnie wiadomość przez kontakt lub napisz bezpośrednio na adres annaras.menet@gmail.com a ja odpowiem przesyłając najbliższy wolny termin. Koszt sesji podaje indywidualnie: 150 zł lub 200zł. 

Sesje pacjenci wybierają za zwyczaj po odbytej ze mną uprzednio konsultacji - odzyskiwanie zdrowia ścieżkami Naturopatii. Podczas konsultacji skupiam się na ciele fizycznym, układając protokół wspierający zdrowienie ciała fizycznego: dieta, suplementy, zioła, olejki, inne naturalne terapie.

Natomiast sesja wewnętrznej podróży - Bądź sam dla siebie uzdrowicielem, jest dopełnieniem procesu zdrowienia. Podczas spotkania prowadzę ciebie swoim głosem po twoim wewnętrznym królestwie wskazując na źródło w tobie. Pokazując tobie, jak odczuwać w ciele blokady energetyczne, i w jaki sposób je rozpuszczać. Podczas tej wewnętrznej podróży, to ty sam siebie uzdrawiasz, stając się królową/królem swojego królestwa. Będąc głęboko w sobie uaktywniasz naturalne, lecznicze moce i wyrażasz wolę uzdrawiania siebie. Często pacjenci po raz pierwszy w taki sposób odczuwają swoje ciało, jego energetykę, i jest to dla nich wzruszające doznanie. Pragną do tego stanu wracać i kontynuować doświadczanie tego stanu.

Pełnym przedstawienie wewnętrznej podróży jest projekt „Bądź sam dla siebie uzdrowicielem. Sobie ufaj, za sobą podążaj.” Przygotowałam go dla każdego, kto miał już sposobność wyruszyć w tą subtelną, lecz o wielkiej mocy podróż i chciałby ją kontynuować samodzielnie. Przygotowałam ją dla każdego, kto chciałby się w niej rozpoznać, i zainicjować w sobie stan uzdrowiciela.

W tym miejscu możesz poczytać o projekcie więcej TUTAJ i wysłuchać fragmentu prowadzenia podróży moim głosem. A jeśli chciałbyś tą podróż przejść ze mną indywidualnie, zapraszam na prywatną sesję. 

Początek formularza