Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Przerwa na życie | 9.06 Warszawa – Naturalne Kreowanie Pełni Zdrowia
16041
page-template-default,page,page-id-16041,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-3,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Spotkanie z Agnieszką Cegielską i Anną Ras Menet

Warszawa – 9 Czerwca
Godz. 10:00 do 18:00

Miejsce spotkania:

Novotel Warszawa Airport

1 Sierpnia 1,

02-134 Warszawa,

Link do wydarzenia na FB

Warsztat o wykorzystaniu skarbów natury w naszym codziennym życiu. Naturalnych metodach wyzwalających energię sił życiowych, pomagających uzyskać pełnię zdrowia
Treść merytoryczna i ruchowa.

Na to szczególne wydarzenie przyleci z Irlandii Anna Ras Menet, aby wspólnie z Agnieszką Cegielską poprowadzić energetyzujące, naturalne spotkanie w Warszawie.
Kobiety, już wspólnie prowadziły warsztaty w Irlandii i w Polsce, otrzymując tytuł „Dream team” wzajemnie się dopełniając w treści i ruchu.

Pierwszym prelegentem będzie Agnieszka Ciegielska – dziennikarka, prezenterka związana ze stacją TVN. W programie dzień dobry TVN prowadzi cykl „Naturalnie” Autorka książek wydanych pod tym samym tytułem. Absolwenta dziennikarstwa, studiów podyplomowych z dziedziny zdrowia i zdrowego stylu życia. Dyplomowana konsultantka medycyny ajurwedyjskiej.

Agnieszka przeprowadzi warsztat o wykorzystaniu skarbów natury w naszym codziennym życiu, które są tak cennym źródłem witamin i minerałów.
Jak zadbać o nasz układ immunologiczny w sposób naturalny, jak wzmocnić odporność dzieci, jak przygotowywać posiłki, aby były pełnowartościowe i przede wszystkim smaczne.
Jak stosować przyprawy i zioła, aby wzmocniły nasz organizm, które ze skarbów natury z powodzeniem możemy stosować do pielęgnacji, a o suplementacji jakich witamin i minerałów powinniśmy pamiętać.
Jak sobie pomóc przy przeziębieniu? Co pomoże Nam się zrelaksować, a które z darów natury potrafią uczynić nas piękną i szczęśliwą.
Na te wszystkie pytania znajdziecie odpowiedzi podczas warsztatów na które „Naturalnie” i z całego serca Agnieszka zaprasza.

Drugim prelegentem będzie Anna Ras Menet. Naturopata dietetyk, Autorka książki „Kobieta w związku z naturą”. Na stałe mieszka w Irlandii, gdzie ukończyła w Dublinie College of Naturopathic. Zajmuję się promowaniem zdrowego, naturalnego stylu życia. Pomaga ludziom od duszy po ciało, by malowali swój najpiękniejszy obraz Siebie.
Jej pasją od najmłodszych lat, jest taniec. Taniec z naturą, ruch spontaniczny, którym zaraża i pomaga uwolnić płynną energię z ciała uczestnikom warsztatów, które prowadzi w kilku miejscach Europy.

Teledysk Anny do książki „Kobieta w związku z naturą”

Anna podczas spotkania przedstawi naturalne metody, receptury, pomagające w codzienności uzyskać wewnętrzny spokój, równowagę emocjonalną i zdrowie ciała w treści merytorycznej i w ruchu.

Omówi i zaprezentuje:
– Czym jest Pełnia Zdrowia i jak nie zatracić się w dzisiejszym przypływie informacji, lecz indywidualnie w oparciu o głos wewnętrznej mądrości, szepty intuicji powrócić do zdrowia
– Jak złapać kontakt z własnym ciałem
– Wsparcie organizmu podczas nierównowagi emocjonalnej – hormonalnej naturalnymi substancjami i technikami uwalniającymi emocje z ciała
– Wyrażanie siebie po przez indywidualną kreacje

*Wygodnie, jeśli uczestnicy warsztatu ubiorą strój pozwalający na swobodne ruchy ciała.

Early Bird tylko do konca kwietnia : 287zł
Inwestycja : 363zł

W cenie biletu :
– całodniowy warsztat , ogromny zasób wiedzy na temat zdrowia
– przerwy kawowe i herbaciane z przekaskami
(sałatka owocowa z pestkami dyni , słonecznika, siemiem lnianym , kruche ciastka z kandyzowaną czeresnią i pestkami słonecznika z cynamonem, z czekoladą, z orzechami .Tapioka z mlekiem kokosowym i liscmi kafiru , koktail z kiwi z nasionami chia, owoce.

Link do rezerwacji miejsca
Liczba miejsc ograniczona.

Podczas warsztat będzie możliwość nabycia wraz z autografem książek od Autorek
„Naturalnie” „Naturalnie 2” Agnieszka Cegielska
„Kobieta w związku z naturą” Anna Ras Menet

Organizacja spotkania
Diamond Connection