Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Przerwa na życie | O mnie
15259
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15259,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-3,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

ANNA RAS-MENET

Jestem kobietą w związku z naturą

Terapeutka Medycyny Naturalnej, Dietetyk z duchowym zacięciem. Pasjonatka spektaklów, które w bezgranicznej przestrzeni przedstawia natura.

W wolnym przestawieniu samej siebie, jestem kobietą w związku z naturą. Zajmuję się przede wszystkim promowaniem zdrowego, naturalnego stylu życia. Wydobyciem, bezgranicznej potencji ludzkiej, która jest nieskończona. Opowiadam jak uruchomić naturalne siły, jakie posiada wszelki żywy organizm do samouzdrawiania.

Pomagam ludziom od duszy po ciało, by malowali swój najpiękniejszy obraz Siebie.

Biorę udział w różnych warsztatach i zajęciach. Od pracy z ciałem, ruchem, oddechem, energią, rozwojem osobistym, do zajęć w temacie medycyny naturalnej, ziołolecznictwa, oczyszczania organizmu, suplementów naturalnych.

W roku 2016 ukończyłam studia w (College Of Naturopathic Medicine – CNM) w Dublinie. Z tytułem Naturopathic Nutrition Practitioners. Ten czas był szczególnie intensywny. Zdobywana wiedza i praktyka, uświadomiły mi, jak ważnym aspektem jest, zrozumienie i opanowanie tematyki o anatomii i fizjologii człowieka, przynajmniej w stopniu podstawowym. Aby w gotowości i z przekonaniem, móc natychmiast reagować, na zaobserwowane sygnały, które ciało wysyła nam każdego dnia.

To ważne, by zdrowie w nas permanentnie trwało. Każdy kolejny dzień jest oceanem wiedzy, doświadczeń i nieustającego podziwu…

WYWIADY

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wywiadami, które miałam przyjemność udzielić

Kim jest
naturopata

www.simplife.pl

Jestem kobietą
w związku z naturą

www.fit-joga.pl

Chcesz przeprowadzić
wywiad?

Skontaktuj się ze mną