Co pewien czas odczuwam, jak z ciała mojego przebija się przez skórę gałązka.
Na końcach jej zawiązują się pąki, z których w gotowości chwili kiełkują listki i kwiaty.
To płynie z łona, w dół do Ziemi i z serca w górę do Nieba. Splatając się w punkcie centralnym esencji.
Wtedy wyraźniej widzę czego nie dostrzegałam i wiem, czego nie wiedziałam.
Kwitnę. Dojrzewam.
Bez względu na okres życia i wiek, cykl ten zwija się i rozwija.
Miewam przy silnych porywach wiatru złamaną gałązkę, ukruszone płatki. Wtedy oddycham do środka. Zwijam się, spijając wewnętrzne soki. 
Potrzebuje kilku wschodów słońca, by ułożyć w sobie uczucia. Po tym czasie czuje jak pęcznieję. Jak wybija się z aorty serca nowa gałązka, a ukruszona wypuszcza pąki i kwiaty. 
Z niektórych kwiatów rodzą się owoce. 
Są nimi urzeczywistnione wizje. 

Anna Ras Menet

 

Naturopata dietetyk, Terapeutka pracy z ciałem. Autorka bestsellera „Kobieta w związku z naturą”. Od najmłodszych lat tancerka. Szanuje i doceniam drogę, którą wybrałam. Jest nią silne i świadome połączenie z naturą, która ofiaruje wszystko to, czego człowiek potrzebuje dla zdrowia, spokoju i życia. W 2016 roku ukończyłam w Dublinie College of Naturopathic Medicine. Zajmuję się promowaniem zdrowego, naturalnego stylu życia. Opowiadam, jak uruchomić naturalny potencjał, który posiada każdy żywy organizm do samouzdrawiania. 
Prowadzę warsztaty, wykłady w kilku miejscach Europy, podczas których uwalniają się energie sił życiowych. Dzielę się cenną, naturalną wiedzą, która pomaga wprowadzić w codzienność styl życia i odżywiania przyczyniając się do zdrowia ciała i emocji. Współprowadziłam warsztaty dla kobiet z Agnieszką Maciąg, Agnieszką Cegielską. 
Przeprowadzam indywidualne sesje i konsultacje, z których pacjenci wracają napełnieni – jak sami określają „czystą energią”, a wprowadzenie w życiu indywidualnie dobranych „zaleceń” przynosi korzyści w strefie zdrowia. 
Na podstawie swoich odczuć i wnikliwego obserwowania świata natury i człowieka, spisuje myśli, którymi dzielę się z tobą. Lecz czasami słowa to za mało, aby wyrazić stan odczuć, których doświadczam. Wtedy tańczę.
Pomaga ludziom od duszy po ciało, by malowali swój najpiękniejszy obraz siebie.