Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Przerwa na życie | Naturopata dietetyk
14965
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14965,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-3,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Naturopata dietetyk

„Odżywiać powinniśmy się tak jak oddychać” I gdy Świat istnieć zaczął, Ludzie odżywiali się eterycznym pyłkiem ze świata roślin. Zapach unosił się w przestrzeni świeżego powietrza, odżywiając nie tylko ciało ale i duszę. Ludzie odżywiali się żywą wodą, wszelką roślinnością, którą na drodze napotkali.

Z czasem, udoskonalali siedlisko swojego zamieszkania, uprawiając rośliny i hodując zwierzęta. Odsuwając się przy tym coraz bardziej od naturalnej, rdzennej formy odżywiania.

Dziś w dostatku wszelkich możliwych produktów spożywczych, ciało ludzkie jest nieodżywione, a dusza głodna i spragniona subtelnej formy zaspokojenia.

Jednakże, radosnym spostrzeżeniem jest fakt, że wieść dobra niesie się po polach i łąkach, odradza świadomość połączenia ludzi ze światem przyrody. Ofiarując przy tym wszystko to, co najlepsze, dla naszego wspólnego dobra.

 

Naturopata dietetyk, opiera swoją praktykę medyczną, na wykorzystaniu w całości: ekologicznego pożywienia, i dodatkowych substancji odżywczych.

 

Podpowiada i pomaga:

dostosować się do zdrowych
nawyków żywieniowych

zrównoważyć
wagę ciała

oczyścić organizm

wyeliminować substancje spożywcze, które nie są tolerowane przez organizm

zidentyfikować niedobór
substancji odżywczych

ustalić przebieg procesu uzdrawiania, wspierając się dodatkowymi substancjami odżywczymi: witaminy, minerały, aminokwasy, tłuszcze, probiotyki

Protokół Naturopaty jest ustalany stosownie do nierównowagi w ciele.

 

Zawiera kombinacje:

zmiany nawyków odżywiania

ziół

ekstraktów kwiatowych

dodatkowych substancji odżywczych

zmiany stylu życia