Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Przerwa na życie | 13.01 – Naturalne Równoważenie Hormonów – Belfast
15994
page-template-default,page,page-id-15994,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-3,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Naturalne Równoważenie Hormonów – Całodniowe warsztaty.

 

Wykład, Praca z Ciałem, Taniec, Ruch Spontaniczny
BELFAST 13.01.2019

 

Rozpoczęcie spotkania godz. 10:00 zakończenie godz. 17.00
Sala otwarta od godz. 9:30
Przewidziana godzinna przerwa na lunch

 

Tematem przewodnim spotkania, będzie naturalne równoważenie gruczołów hormonalnych.

 

Hormony są odpowiedzialne za naszą fizyczną i umysłową równowagę. Każdy hormon jest wydzielany przez poszczególną część ciała – jego narządy, gruczoły, z których wypływa i podróżuje do innej części ciała, stymulując równowagę i stan pełnego zdrowia organizmu. Cały system hormonalny działa razem, aby kontrolować poziom hormonów krążących w organizmie, jeśli jeden lub więcej jest nawet lekko niezrównoważony, może to spowodować powszechne, poważne problemy zdrowotne.

 

Podczas warsztatu, przy muzyce i ciszy będziemy ruszać się i oddychać. Ogrom wewnętrznej przestrzeni, do której uchylimy drzwi, doprowadzi Nas do Siebie, uruchamiając procesy samouzdrawiania.

 

– Przedstawię ćwiczenia, których praktyka reguluje gospodarkę hormonalną
– Wyrazimy emocje po przez ruch spontaniczny, kolory i kształty na papierze.
– Przedstawię naturalne procesy samouzdrawiania, które nasz organizm uruchamia, by w momencie braku równowagi samodzielnie wesprzeć i uzdrowić siebie.
– Będziemy ruszać biodrami w tańcu spontanicznym, energetycznym, oddychać i medytować aktywnie, odreagowywać napięcia, relaksować się, rozluźniać, wyrażać swoją artystyczną część siebie, rozmawiać w kręgu i pracować w mniejszych grupach.
– Wyzwolimy energię sił życiowych.

 

To spotkanie pomoże Tobie, przy nierównowadze w organizmie związanej z:

 

– Niedoczynność, Nadczynność tarczycy.
– Zespół publicystycznych jajników
– Wyczerpane nadnercza
– Kłopoty z zajściem w ciążę
– Cukrzyca
– Depresja
– Nerwica
– Obniżone libido
– Nieregularne miesiączkowanie
– A nawet jeśli nie odczuwasz kłopotów hormonalnych, zdobędziesz cenną wiedzę i ćwiczenia wyzwalające energię sił życiowych.

 

Symptomy nierównowagi hormonalnej:

 

– Niepłodność, nieregularna menstruacja
– Co miesięczny dyskomfort przed menstruacją – PMS
– Przyrost wagi lub utrata wagi (nie związana ze zmianą stylu odżywiania)
– Depresja i niepokój
– Zmęczenie
– Bezsenność
– Niskie libido
– Zmiany w apetycie
– Problemy z trawieniem
– Wypadanie włosów i przerzedzenie włosów

 

Cena udziału w warsztatach:

 

Całość 70£

 

Obowiązuje bezzwrotna zaliczka 30£
Resztę kwoty będzie można uregulować na miejscu.
Podczas warsztatu, będzie możliwość nabyć z dedykacją książkę mojego autorstwa „Kobieta w związku z naturą”
Koszt 10£

 

Link do biletu

 

Lub wpłata na konto. Podam numer konta w wiadomości zwrotnej annaras.menet@gmail.com

 

Link do wydarzenia na FB

 

Zastrzegam sobie prawo odwołania warsztatu, jeśli nie zbierze się wymagana ilość uczestników, zaliczki zostaną wtedy zwrócone w całości.

Proszę swoje zgłoszenie zgłosić na adres annaras.menet@gmail.com

 

Warsztat poprowadzi

 

Anna Ras Menet – Naturopata dietetyk, Terapeutka pracy z ciałem. Autorka bestsellera „Kobieta w związku z naturą”
Szanuje i doceniam drogę, którą wybrałam. To jest silne i świadome połączenie z naturą, która ofiaruje wszystko to, czego Człowiek potrzebuje dla zdrowia, spokoju i życia. W 2016 roku ukończyłam w Dublinie College of Naturopathic Medicine. Zajmuję się promowaniem zdrowego, naturalnego stylu życia, wydobyciem bezgranicznej potencji ludzkiej, która jest nieskończenie wielka. Opowiadam, jak uruchomić naturalny potencjał, który posiada żywy organizm do samouzdrawiania.
Prowadzę warsztaty pracy z ciałem, podczas których uwalniają się energie sił życiowych. Współprowadziłam warsztaty dla Kobiet z Agnieszką Maciąg. Prowadzę wykłady podpowiadając, jak uruchomić naturalny potencjał, który posiada żywy organizm do samouzdrawiania.
Maluje słowami obrazy. Na podstawie swoich odczuć i wnikliwego obserwowania świata natury i człowieka, spisuje myśli, którymi dzielę się z tobą.
Pomagam ludziom od duszy po ciało, by malowali swój najpiękniejszy obraz Siebie.

 

annaras.menet@gmail.com
www.przerwanazycie.com

 

Opinie uczestniczek po ostatnich warsztatach

 

Ani otwartość, serdeczność, zainteresowanie uczestnikiem i tego, co czuje pozwala od samego początku budować bezpieczną atmosferę w grupie i się otwierać na nowe rzeczy jakie zachodzą. Uzyskałam cenną wiedzę o sobie, dostałam duże wsparcie, moc innych kobiet, poczułam moc żywiołów, które nas niesamowicie wspierały. Niesamowite doświadczenie…
Małgosia

 

Z całego serca dziękuję Ci za piękny warsztat. Czuję, że jeszcze cały czas jestem pod wpływem tej energii. Uruchomiło się we mnie dużo różnych uczuć, odczuć, myśli. Uświadomiłam sobie coś bardzo ważnego, że abym mogła pójść dalej i podążać swoją drogą przeznaczenia z odwagą, w szczęściu, miłości do siebie i do innych, i wolności, muszę uzdrowić w sobie małą dziewczynkę (…) Bardzo mnie zainspirowałaś sposobem dbania o swoje ciało, im prościej tym lepiej – to też daje do myślenia. Co prawda nie jestem zwolenniczką kupowania nadmiaru kosmetyków, ale może mogłabym podchodzić do tego tematu jeszcze rozsądniej i z większą świadomością.
Po warsztacie pojawiło się we mnie wiele ważnych dla mnie pytań dotyczących sposobu odżywiania i dbania o siebie.
Maria