Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Przerwa na życie | 15-17.03 – Kreowanie Pełni Zdrowia – Weekendowe warsztaty
15984
page-template-default,page,page-id-15984,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-3,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Kreowanie Pełni Zdrowia – Weekendowe warsztaty

 

15-17 Marzec
Miejsce spotkania: Wytwórnia Ciszy w Uniejowie/ Łódź

 

Podzielę się z Tobą wiedzą, która pomogła mi samej w dniu codziennym powrócić do Pełni Zdrowia, radości i wewnętrznego spokoju. Pewnego dnia postanowiłam zostawić wszystko i być zdrową. Tak powstała myśl – Przerwy na Życie. To był proces poznania ludzkiego ciała, świadomości i siebie samej.
W osiągnięciu Pełni Zdrowia pomogło mi głębokie zrozumienie siebie samej, wiedza i praktyka oparta na osobistym doświadczeniu, konsultacji z pacjentami, praca podczas warsztatów, wykładów i mądrość przekazywana przez Terapeutów Medycyny Naturalnej.

 

Tematyka Warsztatu

 

1. Czym jest Pełnia Zdrowia i jak nie zatracić się w dzisiejszym przypływie wszelkich informacji. Lecz indywidualnie, w oparciu o głos swojej wewnętrznej mądrości i konsekwentnie realizując swoje postanowienia, dążyć do Pełni Zdrowia

 

2. Jak zarządzać stresem – techniki i metody na fundamentalne Tu i Teraz

 

3. Styl życia, który wspiera Twoje zdrowie

 

4. Przestrzeń do wspólnej dyskusji i rozmów w kręgu wspierających proces Kreowania Pełni Zdrowia

 

Z teorii przejdziemy do praktyki. Przy muzyce i ciszy będziemy ruszać się i oddychać. Ogrom wewnętrznej przestrzeni, do której uchylimy drzwi, doprowadzi Nas do Siebie, uruchamiając procesy samouzdrawiania.

 

1. Zatrzymamy się w codzienności, by odkryć, dotknąć i wyrazić po przez ruch spontaniczny niewyrażone emocje, który stworzyły blokady energetyczne w ciele, manifestując nierównowagę (chorobę)

 

2. Przedstawię naturalne procesy samouzdrawiania, które nasz organizm uruchamia, by w momencie braku równowagi samodzielnie wesprzeć i uzdrowić siebie.

 

3. Będziemy ruszać biodrami w tańcu spontanicznym, energetycznym, oddychać i medytować aktywnie, odreagowywać napięcia, relaksować się, rozluźniać, wyrażać swoją artystyczną część siebie, rozmawiać w kręgu i pracować w mniejszych grupach.
4. Wyzwolimy energię sił życiowych.

 

MIEJSCE: WYTWÓRNIA CISZY W UNIEJOWIE

 

Jest oddalone od wsi, otoczone lasem, rozległymi podmokłymi łąkami i polami. Lubią je dzikie zwierzęta i ptaki. Bliskie sąsiedztwo Warty, kształtuje ten krajobraz. Mamy tu stary dom, zbudowany w lokalnym stylu z miejscowego białego wapienia. Panujący tu nastrój zainspirował nas do budowy dużego, wygodnego domu, do którego możemy Was zapraszać. Sala otwierająca się wprost na las, pokoje, których wystrój inspirują różne przyjazne rośliny, dobrze wyposażona kuchnia i jadalnia połączona z drewnianym tarasem, tworzą dobre otoczenie by nasza uwaga mogła zwrócić się do wewnątrz. Byśmy mogli, jak w naszym motto, Pamiętać Siebie.

 

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW:

 

w recepcji klubu Otofitness
mailowo: biuro@otofitness.pl
telefonicznie: 517-232-887
(obowiązuje zaliczka wysokości 200 zł, nr konta mBank: 63 1140 2004 0000 3902 7637 2643).
Całość za warsztat 650 zł

www.otofitness.pl

Link do wydarzenia na FB