Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Przerwa na życie | Jak wygląda konsultacja?
14967
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14967,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-3,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Jak wygląda konsultacja?

Czas przed konsultacją.

Jeśli osoba jest zdecydowana na konsultację, przesyłam kwestionariusz z pytaniami i zadaniami do wykonania przed wizytą.

Pytania standardowe: wiek, wzrost, waga.

Pytania szczegółowe, np. proszę o dokładne przedstawienie swojej trzydniowej diety. Jak również, indywidualnie dla każdego, kilka pojedynczych pytań zależnych od wyzwania, z jakim osoba się zgłasza.

Należy przygotować i przedstawić wyniki testów, jeśli były przeprowadzane w ostatnim czasie. Oraz opisać wszystkie leki, leki bez recepty, suplementy, zioła, które były używane w ostatni miesiącu przed konsultacją.

 

Wypełniony kwestionariusz należy odesłać, do jednego dnia przed konsultacją.

Konsultacja, zajmuje około godziny czasu.

Podczas niej, zadaje wiele pytań szczegółowych odnośnie historii zdrowia, jak i czasu obecnego. Krótki zarys występowania chorób w rodzinie. Omówienie poszczególnych układów w organizmie. Analiza odżywiania, oraz wstępne ustalenie przyszłego protokołu.

Bardzo ważnym aspektem konsultacji jest poufność, zaufanie, swoboda odczuć i wypowiedzi.

Obserwuje skórę, język, paznokcie, źrenice. Mapa ciała przesyła wiele cennych informacji.

Ważnym czynnikiem jest jasne określenie celów Osoby, jak i stopień motywacji. Nie każdy jest gotowy od razu, na duże zmiany. Wówczas, wolniejszym krokiem dobieram odpowiednie metody, przywracające równowagę organizmu.

Konsultacja odbywa się osobiście
lub poprzez Skype.

Po konsultacji, sporządzam protokół, który odsyłam w przeciągu czterdziestu ośmiu godzin. Po okresie czterech, pięciu tygodni, przewidziana jest kolejna konsultacja. Wówczas, jest ona krótsza i ma charakter analizujący bądź rozszerzający. Wszystko zależy od postępów Osoby Konsultowanej.

Formularz kontaktowy

Chcesz skorzystać z konsultacji? Napisz do mnie: