Warsztaty na Irlandzkiej Dzikiej Plaży Wicklow 

Wiedza i praktyka


 

 

 

 

Celebracja życia w zgodzie z naturą 7.08

O tym będzie warsztat:

- Organiczne oddychanie przestrzenią, podniesienie wibracji 

- Taniec z żywiołami natury

- Rozciąganie po ciele energii życia

- Podróż do źródła w sobie  

- Praca z wyrażaniem intencji i woli

- Aktywowanie procesów samouzdarwiania 

- Połączenie ze swoją świętą żeńskością 

Jest to szczególe spotkanie w szczególnych, naturalnych warunkach. Po kilku poprzednich warsztatach na irlandzkiej plaży uczestniczki piszą, pytają – Czy będzie kolejne spotkanie na plaży, bo czują się po nim wspaniale. Uwolnione, radosne i zdrowsze.

Przed nami szóste spotkanie na irlandzkiej, dzikiej plaży. Z uwagi na specyfikę pracy liczba uczestniczek spotkania jest ograniczona, a już teraz mam zarezerwowane miejsca. Jeśli czujesz, że chcesz tu z nami być.   

Serdecznie zapraszamy
Opłata za warsztat 50euro - miejsce gwarantuje wpłata zaliczki 20euro na numer konta podany w meilu.
Zapisy na adres annaras.menet@gmail.com  lub przez kontakt na stronie 

Miejsce spotkania: Plaża nad morzem w Wicklow (dokładne miejsce podaje przed spotkaniem). 

Kiedy odkryłam ją po raz pierwszy, byłam oczarowana. Pozostała jako ta wyjątkowa, schowana przed resztą świata. Aby do niej dojść będziemy szły około 30 minut przez irlandzkie stepy, na których napotkamy dzikie konie.

Godziny spotkania 9:00 – 16:00 (ale czas wędrówki z parkingu na miejsce i zmiejsca, dodatkowa godzina. Zbiórka o 8:00 przewidywany powrót na parking około 17:00) 
Przewidziana przerwa na wspólny lunch

To wyjątkowe spotkanie w wyjątkowych okolicznościach. Jeśli czujesz i chcesz BYĆ doświadczając pełni obfitości, które ofiaruje świat natury. Wzmocnić siebie energetycznie, nauczyć się w sobie podróżować, rozprowadzić po ciele energie życia i planety. 

To wydarzenie czeka na Ciebie!

Tematyka spotkania:

1.Taniec z żywiołami natury. 
2. Rozciąganie po ciele energii życia, energii planety, która zasila nasze ciało energią z biologicznej siatki ziemi w 96%. Pozostałe 4% pozyskujemy z jedzenia, które spożywamy i wody. 
3. Rozbudzić i usłyszeć głoś wewnętrznego mistrza. 
4. Rozciągnie ciała, oklepywanie zablokowanych, bolących w ciele miejsc. Przeniesienie świadomości na ciało. 
5. Praca z intencją i wolą. Aktywowanie procesów samoleczenia. Wzorcowanie umysłu.
6. Zanurzanie się w morzu obmywając, rozpuszczając w ciele bloki energetyczne. 

Warsztaty poprowadzi 

Anna Ras Menet - Naturopata dietetyk, Terapeutka pracy z ciałem. Autorka bestsellera „Kobieta w związku z naturą”. Współautorka „Radosna książka”. Od najmłodszych lat tancerka. Szanuje i docenia drogę, którą wybrała. Jest nią silne i świadome połączenie z naturą, która ofiaruje wszystko to, czego Człowiek potrzebuje dla zdrowia, do życia. W 2016 roku ukończyła w Dublinie College of Naturopathic Medicine. Zajmuję się promowaniem zdrowego, naturalnego stylu życia. Opowiada, jak uruchomić naturalny potencjał, który posiada żywy organizm do samouzdrawiania.
Prowadzi warsztaty w kilku miejscach Europy, podczas których uwalniają się energie sił życiowych, a uczestnicy siebie uzdrawiają. Współprowadziła warsztaty dla kobiet z Agnieszką Maciąg, Agnieszką Cegielską. Prowadzi wykłady podpowiadając, jak kreować pełnię zdrowia. Przeprowadza indywidualne sesje i konsultacje, z których pacjenci wracają napełnieni – jak sami określają „czystą energią” a wprowadzenie w życiu indywidualnie dobranych „zaleceń” przynosi korzyści w strefie zdrowia.Na podstawie swoich odczuć i wnikliwego obserwowania świata natury i człowieka, spisuje myśli, którymi dzieli się z tobą. Pomaga ludziom od duszy po ciało, by malowali swój najpiękniejszy obraz siebie.

Cena udziału w warsztatach:
€ 50 Płatne na miejscu. Dodatkowo będę miała ze sobą moje książki, więc będzie można je nabyć na miejscu wraz z dedykacją.
Tydzień przed spotkaniem, prześlę informację, jak należy przygotować się do warsztatu.
Zastrzegam sobie prawo przeniesienia warsztatu, jeśli pogoda będzie niesprzyjająca.

Opinie uczestniczek po warsztatach:

Warsztaty z Anią na dzikiej plaży były dla mnie wydarzeniem bardzo mistycznym. Zapisując się na nie kompletnie nie wiedziałam czego oczekiwać, w końcu cztery żywioły i taniec to tak dużo! Jadąc na plażę byłam już pewna, że wyzbycie się oczekiwań to najlepsza decyzja na tamten dzień. Jechałam pełna emocji - moich, bieżących i tych z dawnych dni. To co wydarzyło się na plaży było dla mnie wręcz mistyczne! Oddałam ziemi i powietrzu to co ciążyło, co tak długo zalegało. Pierwszy raz w życiu poczułam się tak na prawdę wolna, choć tak wiele rzeczy robiłam pierwszy raz. Wracałam do domu i wciąż czułam te cudowna pusta przestrzeń, wolną od wieloletniego ciężaru. Tak cudownie było zjednoczyć się z żywiołami, kobietami i samą sobą!
Aniu dziękuję za to wszystko!

Magia dzikiej irlandzkiej plaży z wydmami, nieziemsko cudownym ciepłym piaskiem, szumem morskich fal, błękitem nieba, żarem słońca zaprosiła nas dzisiaj od samego rana do przepięknego procesu ...już w momencie, kiedy swoją mgła otuliła nas, przygotowała dla nas bezpieczna przestrzeń. Przestrzeń, w której przewspaniale kobiety połączyły się w kręgu i wzbudziły moc...niesamowita moc uwalniania tego co chciało odejść, bo już nam nie służy, a było to możliwe właśnie w tym momencie, w tym miejscu, podczas tego spotkania. Wsparcie, miłość i zaufanie jakie daliśmy sobie jako kobiety w tu i teraz, jakie dały nam żywioły natury - piasku, uwalniającego wiatru i spontaniczne zanurzenie się w morzu...było esencja dzisiejszego dnia...jest prawdziwa esencja życia...pozwala na cały wachlarz przeżywania emocji...od łez po radość, spokój, przeogromna wdzięczność. Wdzięczność dla Ani naszej prowadzącej...ze właśnie tak nas poprowadziła by ten proces mógł się dla nas zadziać...za każdą z Was, że tak otwarcie i w prawdzie byłyście...za każde przytulnie z serca, za pyszny kawałek ciasta bananowego z orzechami, za prowadzenie aniołów i duchów natury...za oczyszczenie które było dla mnie możliwe, za energię nowiu. Czuję się przewspaniale szczęśliwa i niesamowicie wdzięczna, moje ciało rozpalone od słońca, a wszystkie moje zmysły przeżyły prawdziwa rozkosz. Dziękuje z serca 
Ewa

Chciałam Ci bardzo podziękować za ten wspaniały czas i napisać kilka zdań o moich odczuciach po spotkaniu. Dzięki Tobie przypomniałam sobie, jak wielką mam siłę i wystarczy tylko dać jej przestrzeń by zaistniała. Uwielbiam taniec i ruch i cieszę się, że mogłam widzieć na żywo jak porusza się ciało, które jest wolne i autentyczne, mogłam dzięki Tobie poczuć to w sobie. Siedzę teraz w domu po warsztatach i czuję coraz lepiej jakie są potrzeby mojego ciała i podążam za nimi. Dziękuję Kochana za każdy moment. 
Kasia