Przerwa na życie | W kobiecym kręgu – Joga, Taniec, Natura
15453
page,page-id-15453,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Warsztaty dla kobiet 8-10.09.2017

Miejsce spotkania: Hotel Welski, Lidzbark (woj. warmińsko-mazurskie)

Trzygwiazdkowy hotel na Mazurach w okolicy Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego oraz Welskiego Parku Krajobrazowego. Bliskość pięknych okoliczności przyrody pozwoli zaznać prawdziwego relaksu i odpocząć od zgiełku miasta i codziennych obowiązków.

Tematyka warsztatów:

Praca z ciałem, ruch spontaniczny, taniec, joga.

Omówienie tematów, równowaga gruczołów hormonalnych w ciele kobiety. Budowanie subtelnej kobiecej mocy i szukanie balansu pomiędzy siłą a elastycznością. Siłą kobiety nie jest naśladowanie świata mężczyzn, a zrównoważenie go. Kobiecość to czuć się dobrze we własnym ciele. Joga dla kobiet to czuć się kobietą stojąc na macie.

 

Będziemy pracować w swoim rytmie i w swoim stylu. Ogrom wewnętrznej przestrzeni, do której uchylimy drzwi, doprowadzi Nas do Siebie.

 

 • Będzie wiele piękna, liryczności, subtelności.
 • Anna opowie nam o rytmach księżyca, do których powinnyśmy być dostrojone. Przedstawi naturalne procesy samouzdrawiania, które nasz organizm uruchamia, by w momencie braku równowagi, samodzielnie wesprzeć i uzdrowić siebie.
 • Natalia poprowadzi przez kolejne asany, które pomogą budować siłę świadomej kobiecości. Kobiety olśniewają, gdy potrafią znaleźć równowagę między siłą a wdziękiem.
 • Będziemy ruszać biodrami w tańcu spontanicznym, energetycznym. Oddychać i medytować aktywnie. Odreagowywać napięcia, relaksować się i rozluźniać. Wyrażać swoją artystyczną część siebie, rozmawiać w kręgu i pracować w mniejszych grupach.
 • Wyzwolimy energię sił życiowych.
 • Poczujemy niezwykłą siłę relaksu podczas wieczornego seansu jogi nidry i nauczymy się zabierać to uczucie ze sobą do domu.
 • Zbudujemy balans między siłą a elastycznością, nauczymy się je świadomie rozróżniać i wykorzystywać w życiu.
 • Będziemy rozbudzać miłosny kobiecy potencjał – seksualność, świadomość ciała.
 • Ruch będzie spokojny i delikatny, taki który rozgrzewa, ale nie przegrzewa
 • Odnajdziemy kobiecość w sobie. Nauczymy się dostrzegać i szanować różnice, tak by celem nie stała się rezygnacja z niezbywalnych cech naszej płci w imię odniesienia sukcesu w męskim świecie.

 

Cena za pobyt i zajęcia wynosi 700 zł.

 

Koszt obejmuje:

 • dwie doby noclegowe w pokoju dwuosobowym,
 • trzy posiłki wegetariańskie dziennie, przygotowane na bazie naturalnych, regionalnych produktów.
 • oraz koszt za zajęcia.

 

Potwierdzeniem udziału w spotkaniu jest wpłata zaliczki 200 zł. (w tytule przelewu wpisz: w kobiecym kręgu)

Konto:

Anna Ras – Menet

Bank Millenium S.A.

NK. 8111 6022 0200 0000 0085 1098 62

Mój adres: annaras.menet@gmail.com

 

500Anna Ras – Menet- Naturopata dietetyk, Terapeutka Medycyny Naturalnej. Pasjonatka spektaklów, które w bezgranicznej przestrzeni przedstawia natura.

Jestem kobietą w związku z naturą. Zajmuję się przede wszystkim, promowaniem zdrowego, naturalnego stylu życia. Wydobyciem, bezgranicznej potencji ludzkiej, która jest nieskończenie wielka. Opowiadam, jak uruchomić naturalny potencjał, jaki posiada żywy organizm do samouzdrawiania.

Pomagam ludziom od duszy po ciało, by malowali swój najpiękniejszy obraz Siebie.

Praca z ciałem, taniec, jest moją pasją. Właściwie tańczę od dziecka, przechodziłam przez różne style i rytmy. Kiedyś odkryłam, że kroki w tańcu są naj mniej istotne, ważny jest świadomy przepływ. Poczułam, że to my nakreślamy rytm nie muzyka.

Współprowadzę i prowadzę warsztaty dla kobiet. Jak również, biorę udział w różnych warsztatach i zajęciach. Od pracy z ciałem, ruchem, oddechem, energią, rozwojem osobistym do zajęć w temacie medycyny naturalnej, ziołolecznictwa, oczyszczania organizmu, suplementów naturalnych.

Każdy kolejny dzień jest oceanem wiedzy, doświadczeń i nieustającego podziwu.

Zapraszam właśnie Ciebie

www.przerwanazycie.com

 

500_2Natalia Knopek – od wielu lat jestem bez pamięci zakochana w jodze, skupiająca się głównie na praktyce dynamicznej.

Certyfikowany nauczyciel, uczestniczka kursów, warsztatów i szkoleń, które prowadziły m.in. Kino MacGregor, Basia Lipska-Larsen, Lilou Sarah, Emilia Figurniak, Lindita Maria, Winther McDonald, Ewa Moroch.

Twórczyni koncepcji Simplife Joga bazującej na poszukiwaniu równowagi pomiędzy tym, co głęboko zakorzenione w klasycznej praktyce jogi a elementami bliskimi współczesnemu człowiekowi. To budowanie relacji świadomego ciała z otwartym umysłem. Kreowanie zmian, przekraczanie własnych granic i zahamowań, stawianie przed sobą celów i ich realizowanie.

Przez dwa lata prowadziła swoją własną szkołę w Danii, obecnie będąc w Polsce chętnie dzieli się swoją praktyką z osobami, które w codziennym życiu poszukują balansu, harmonii, wyciszenia oraz większej świadomości siebie i swojego ciała.

Zwolenniczka uzdrawiania poprzez ruch i odpowiednią dietę. Głęboko wierząca w to, że piękno powstaje wewnątrz, oraz że każda wielka zmiana zaczyna się od jednego małego kroku.

Więcej znajdziesz na http://simplife.pl

Kontakt

annaras.menet@gmail.com

ZAPRASZAM WŁAŚNIE CIEBIE!