Przerwa na życie | Kobiece piękno, mądrość i zdrowie
15821
page,page-id-15821,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Kobiece piękno, mądrość i zdrowie – Warsztaty dla Kobiet

W Oaza inspiracji u Strzygi. Domek z drewna pod Warszawą – Barcice

 

9 -11 Marzec 2018

 

Rozpoczęcie spotkania w piątek o godz.15 zakończenie w niedziele o 14

Miejsce spotkania:

 

Oaza inspiracji u Strzygi 
To oaza miłości i spokoju dla ludzi ceniących ciszę, zdrowie i naturę. 
Miejsce stworzone z intencją miłości do natury, zdrowego odżywiania, zwierząt i ludzi z pasją. 
W Oazie inspiracji odbywają się u kameralne warsztaty z rozwoju osobistego i duchowego, medytacji, jogi, pracy z ciałem, głosem itp.
To miejsce jest tworzone dla ludzi, którzy pragną się rozwijać i poznawać siebie każdego dnia, czerpiąc energię, odnowę ciała i duszy.
W Oazie mieszkają właściciele oraz 3 koty, 2 papużki faliste stado kurczaków, kur i kogut.
Pożywienie jest proste, zdrowe i tradycyjne, a wszystko z eko – warzyw, ziół, owoców prosto z działki gospodarzy. 
Oaza Inspiracji znajduje się 40 km od Warszawy za Piasecznem we wsi Barcice Drwalewskie woj. Mazowieckie

 

Kobieta

 

Istota utkana z krągłości ciała. Owinięta w emocje i doznania pochłonięte czynem dnia i nocy. Namaszczona muśnięciami najsubtelniejszej formy odczuć. Iskra, która rozpala męski ogień istnienia. 
Uważność, która dostrzega niewidzialne światy. Instynkt, który czuje dobę wcześniej. Mądrość przekazywana od pokoleń. Opiekuńczość nad ogniem domowego ogniska

 

Kobiece piękno

 

Kobieca uroda nie ma nic wspólnego z ciałem. Jej prawdziwe piękno, to pełne blasku oczy, niekiedy szczerych łez. To oryginalność ducha, jasne myśli i uśmiech co lodowce roztapia. To dusza, która zna i rozumie trudy życia. 
Tańczmy boso, śmiejmy się głośno, kochajmy szalenie.
To my zdobimy tą planetę

 

Tematyka warsztatów:

 

1. Wybudzenie wewnętrznego, kobiecego piękna. 
2. Zaufanie sobie i wydobycie swojej wewnętrznej mądrości. 
3. Samouzdrawianie
4. Wykład, ćwiczenia. 
5. Praca z ciałem – ruch spontaniczny, taniec.

 

Jako Naturopata, Terapeutka medycyny naturalnej, ale przede wszystkim jako kobieta, 
w kobiecym kręgu podzielę się z Tobą doświadczeniem i wiedzą, którą zdobyłam w teorii i praktyce prowadząc warsztaty sama a także współprowadząc je razem z Agnieszką Maciąg, oraz podczas konsultowania kobiet z różnymi nierównościami ciała. 
Na warsztatach otrzymacie podpowiedzi, wskazówki i ćwiczenia, które przynoszą wspaniałe rezultaty w zdrowiu ciała, emocji i ducha.

Z teorii przejdziemy do praktyki. Przy muzyce i ciszy będziemy ruszać się i oddychać. Będziemy pracować w swoim rytmie i w swoim stylu. Ogrom wewnętrznej przestrzeni, do której uchylimy drzwi, doprowadzi Nas do Siebie.

  • Zatrzymamy się w codzienności, by uważnie przyjrzeć się i ujrzeć kim naprawdę jestem. O czym jest pieśń mojego serca, wyrażająca moją esencje.
  • Będziemy dotykać i oswajać swoje dotychczas nieodkryte wewnętrzne piękno.
    Słuchać wewnętrznego przewodnika i podążać za głosem swojej mądrości.
  • Przedstawię naturalne procesy samouzdrawiania, które nasz organizm uruchamia, by w momencie braku równowagi samodzielnie wesprzeć i uzdrowić siebie.
  • Będziemy ruszać biodrami w tańcu spontanicznym, energetycznym, oddychać i medytować aktywnie, odreagowywać napięcia, relaksować się, rozluźniać, wyrażać swoją artystyczną część siebie, rozmawiać w kręgu i pracować w mniejszych grupach.
  • Wyzwolimy energię sił życiowych.
  • Będziemy wyzwlać kobiecy potencjał – seksualność, świadomość ciała.
  • Będzie wiele piękna, liryczności, subtelności.

 

Warsztat poprowadzi 

 

Anna Ras Menet – Naturopata dietetyk, Terapeutka pracy z ciałem. Pasjonatka spektaklów, które w bezgranicznej przestrzeni przedstawia natura. 

 

Jestem kobietą w związku z naturą. Zajmuję się przede wszystkim promowaniem zdrowego, naturalnego stylu życia, wydobyciem bezgranicznej potencji ludzkiej, która jest nieskończenie wielka. Opowiadam, jak uruchomić naturalny potencjał, który posiada żywy organizm do samouzdrawiania. 
Pomagam ludziom od duszy po ciało, by malowali swój najpiękniejszy obraz Siebie. 
Praca z ciałem, taniec, jest moją pasją. Właściwie tańczę od dziecka. Przechodziłam przez różne style i rytmy. Kiedyś odkryłam, że kroki w tańcu są najmniej istotne, ważny jest świadomy przepływ. Poczułam, że to my nakreślamy rytm, nie muzyka. 
Współprowadzę i prowadzę warsztaty dla kobiet, jak również biorę udział w różnych warsztatach i zajęciach – od pracy z ciałem, ruchem, oddechem, energią, rozwojem osobistym do zajęć w temacie medycyny naturalnej, ziołolecznictwa, oczyszczania organizmu, suplementów naturalnych.
Każdy kolejny dzień jest oceanem wiedzy, doświadczeń, podziwu nad pięknem świata i nas samych.

 

Zapraszam właśnie Ciebie

 

www.przerwanazycie.com 
annaras.menet@gmail.com

 

Cena udziału w warsztatach:

 

600 zł – Cena obejmuje zakwaterowanie, ekologiczne – lokalne wyżywienie, poprowadzenie warsztatów. Proszę o wpisanie tytuły wpłaty – Warsztat kobiece piękno
Obowiązuje bezzwrotna zaliczka 200 zł
*Zastrzegam sobie prawo odwołania warsztatu. Jeśli nie zbierze się wymagana ilość kobiet, zaliczki zostaną wtedy zwrócone w całości.

 

Wpłata na konto:

 

Anna Ras Menet
Bank Millenium S.A. 
NK. 8111 6022 0200 0000 0085 1098 62
Proszę o potwierdzenie wpłaty na adres: annaras.menet@gmail.com 
Resztę kwoty będzie można uregulować na miejscu.

 

Zapisy i wszelkie info:

 

annaras.menet@gmail.com

 

Informacje odnośnie miejsca pobytu, dojazdu:

 

Elżbieta Strzyga Zdanowska
e.strzyga@gmail.com

 

Opinie uczestniczek po warsztatach:

 

Przeprowadziłaś mnie Kochana przez wymagającą ode mnie wielkiej odwagi podróż. Nie spodziewałam się, że wejdę w nią tak głęboko! Stała się dla mnie moją bezcennością, skarbem, nowym początkiem. Bardzo pomogło mi Twoje zdanie: „Miarą Miłości do siebie jest to kiedy przestajemy oceniać innych” Dla mnie stało się ono moją własną deklaracją. 
Jestem tu po to, by uznać siebie każdą, dającą sobie przestrzeń, słuchającą swoich potrzeb i szanującą własne chęci i ograniczenia. Wielki bezcenny pierwszy raz, kiedy w wyrażeniu swego gniewu i złości, zobaczyłam swoją siłę, odwagę. Zobaczyłam, że to ja jestem od tych uczuć większa! Zobaczyłam, że potrafię dać im przestrzeń i uznanie, a kiedy przychodzi czas, by je w sobie wyciszyć to spokojowi w sobie nadaję moc. 
Karolina

 

Aniu, Dziękuję. Za każde wypowiedziane słowo, przecinek i każdą pauzę. Ale dziękuję też za mimikę i tańczące gesty. Jak Ciebie słucham to automatycznie „słyszę” jak dłonie akompaniują rytm dla Twojej mądrości. Gdyby ktoś zapytał mnie o definicję „zgody na siebie, swój stan i płeć, odpowiedziałabym, że „brzmi ona głosem serca i esencją myśli Anny”. Potrzebujemy tak pięknie subtelnych kobiet, by móc odkrywać zgodę na własne piękno i ukrytą w nim uniwersalną siłę. 
Jesteś tak niesamowicie autentyczna w swoim przekazie. Czuję, jak gra mi w sercu każda jego „ćwierćnuta”. Tu wszystko „się zgadza”! To jest wprost niesamowite! 
Joasia