Przerwa na życie | Cykle w naturze cyklami w kobiecie
15731
page,page-id-15731,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive


Cykle w naturze cyklami w kobiecie – Warsztaty dla Kobiet w Co.Dublin

 

15.10.2017

godz. 10:00 – 18:00

 

Przewidziana półtoragodzinna przerwa na lunch

 

Miejsce spotkania:

 

The Studios Lucan/ Lucan Co. Dublin – (facebook)

 

Tematyka warsztatów:

 

  1. Zrównoważenie gruczołów hormonalnych w ciele kobiety – wykład, ćwiczenia.
  2. Praca z ciałem – ruch spontaniczny, taniec.

 

 

Cykle w naturze są odzwierciedleniem cyklów w kobiecie.

Jesteś stworzona na podobieństwo świata przyrody. Kiedy dostroisz się na nowo do pełnych cyklów natury, do faz księżyca i pór roku, twoje ciało doświadczy uzdrowienia, a dusza odczuje spokój i harmonię zespojenia dwóch światów – wewnętrznego z zewnętrznym. 

Jako Naturopata, Terapeutka medycyny naturalnej, ale przede wszystkim jako kobieta, w kobiecym kręgu podzielę się z Tobą doświadczeniem i wiedzą, którą zdobyłam w teorii i praktyce prowadząc warsztaty sama a także wspólprowadząc je razem z Agnieszką Maciąg oraz podczas konsultowania kobiet z nierównowagą gruczołów hormonalnych i innymi nierównościami ciała.

Na warsztatach otrzymacie podpowiedzi, wskazówki i ćwiczenia, które przynoszą wspaniałe rezultaty w zdrowiu ciała, emocji i ducha.

 Z teorii przejdziemy do praktyki. Przy muzyce i ciszy będziemy ruszać się i oddychać. Będziemy pracować w swoim rytmie i w swoim stylu. Ogrom wewnętrznej przestrzeni, do której uchylimy drzwi, doprowadzi Nas do Siebie. 

 

  • Opowiem wam o rytmach księżyca, do których powinnyśmy być dostrojone. Przedstawię naturalne procesy samouzdrawiania, które nasz organizm uruchamia, by w momencie braku równowagi samodzielnie wesprzeć i uzdrowić siebie.
  • Będziemy ruszać biodrami w tańcu spontanicznym, energetycznym, oddychać i medytować aktywnie, odreagowywać napięcia, relaksować się, rozluźniać, wyrażać swoją artystyczną część siebie, rozmawiać w kręgu i pracować w mniejszych grupach.
  • Wyzwolimy energię sił życiowych.
  • Będziemy rozbudzać miłosny kobiecy potencjał – seksualność, świadomość ciała.
  • Otrzymacie receptury z roślin, które wspierają proces samouzdrawiania
  • Będzie wiele piękna, liryczności, subtelności.

 

Warsztat poprowadzi

 

Anna Ras – Menet- Naturopata dietetyk, Terapeutka Medycyny Naturalnej. Pasjonatka spektaklów, które w bezgranicznej przestrzeni przedstawia natura.

Jestem kobietą w związku z naturą. Zajmuję się przede wszystkim promowaniem zdrowego, naturalnego stylu życia, wydobyciem bezgranicznej potencji ludzkiej, która jest nieskończenie wielka. Opowiadam, jak uruchomić naturalny potencjał jaki posiada żywy organizm do samouzdrawiania.

Pomagam ludziom od duszy po ciało, by malowali swój najpiękniejszy obraz Siebie. 

Praca z ciałem, taniec, jest moją pasją. Właściwie tańczę od dziecka. Przechodziłam przez różne style i rytmy. Kiedyś odkryłam, że kroki w tańcu są najmniej istotne, ważny jest świadomy przepływ. Poczułam, że to my nakreślamy rytm, nie muzyka.

Współprowadzę i prowadzę warsztaty dla kobiet, jak również biorę udział w różnych warsztatach i zajęciach – od pracy z ciałem, ruchem, oddechem, energią, rozwojem osobistym do zajęć w temacie medycyny naturalnej, ziołolecznictwa, oczyszczania organizmu, suplementów naturalnych.

Każdy kolejny dzień jest oceanem wiedzy, doświadczeń, podziwu nad pięknem świata i nas samych.

 

Zapraszam właśnie Ciebie

www.przerwanazycie.com

annaras.menet@gmail.com

 

Cena udziału w warsztatach:

€ 50 zgłoszenie plus zaliczka wpłacona do 30.09.17

€ 70 przy zgłoszeniu udziału w październiku.

Obowiązuje bezzwrotna zaliczka € 30  płatna na konto:

 

Anna Ras Menet

Bank of Ireland

15572458

BIC – BOFIIE2DXXX

IBAN – IE24BOFI90172215572458

 

Resztę kwoty będzie można uregulować na miejscu.

Zastrzegamy sobie prawo odwołania warsztatu jesli nie zbierze się wymagana ilość kobiet, zaliczki zostaną wtedy zwrócone w całości.

 

 

 

 

Zapisy i wszelkie info:

Organizatorka warsztatów

Izabela Maziopa

Krąg księżycowych Kobiet

izabela.maziopa@gmail.com